formülsüz fizik serüveni

FORMÜLSÜZ FİZİK SERÜVENİ

Kalıpların Dışında BİR Anlatım

VİDEO İZLEME VE DERS ÇALIŞMA SIRASI

Sevgili öğrenciler bazı konuları az bazı konuları çok biliyor olabilirsiniz. Bazı konulara hakim olabilirsiniz. Ancak Formülsüz Fizik olarak kurguladığımız yöntem ve geliştirdiğimiz müfredata bağlı kalırsanız size daha faydalı olacaktır. Formülsüz fizik olarak her konuyu birbirine bağlayarak, sade ve anlaşılır bir yol izledik. Lise deki müfredatlar değişse bile izlediğimiz sıra değişmeyecektir. Bir önceki konuda verdiğimzi bilgi ve bakışları bir sonraki konuda kullanacaksınız. Konuların ayrı olmadığını bir bütünün parçaları olduğunu göreceksiniz.

Bir konuyu biliyor olsanız bile oradan alacağınız eğitim bir sonraki konuda işinize çok yarayacaktır. Bu yüzden aşağıdaki sıra ile ders videolarını izlemenizi tavsiye ediyorum. Şimdiden Allah zihin açıklığı versin. Aşağıdaki ünite sırasına göre izleyin

1. DENGE
2. MADDE
3. KUVVET – HAREKET
4. ELEKTRİK
5. MANYETİZMA
6. OPTİK
7. DALGALAR, IŞIK, ATOM

Üniversiteye hazırlıkta fizik sorularını fulleten en kolay fizik dersi. Tüm fizik dersi videolarını sohbet havasında, keyifle öğrenecek ve 60 saatte tüm fiziği bitireceksiniz. Formülsüz Fizik ile fiziği yeniden keşfet!
-->